PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIMLILARIN SORUNLARINI YERİNDE DİNLİYOR

14 Mayıs Salı 2024

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: “İLKADIM’A OLAN HİZMET AŞKIMIZ HİÇ BİTMEYECEK”

MAHALLE ZİYARETLERİYLE İLKADIMLILARIN SORUNLARINI YERİNDE DİNLİYOR

 

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: “İLKADIM’A OLAN HİZMET AŞKIMIZ HİÇ BİTMEYECEK”

 

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Yoğun mesaisine akşam saatlerinde gerçekleştirdiği vatandaş ve esnaf buluşmalarını da ekleyen Başkan İhsan Kurnaz “Millet ve memleket sevdasıyla, İlkadım’a olan hizmet aşkımız hiç bitmeyecek” dedi.

 

Belediye hizmet binasındaki yoğun iş temposunun ardından ilk olarak İlyasköy Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan İhsan Kurnaz, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Cadde esnafının beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından takip eden Başkan İhsan Kurnaz, mahalle sakinlerinin hal ve hatırını sorup sorunları tek tek dinleyerek talepleri not aldırdı.

 

Ziyaret programını Fevzi Çakmak Mahallesi ile sürdüren Başkan İhsan Kurnaz, esnafların işletmelerini ziyaret ederek bol ve bereketli kazançlar diledi. İkram edilen çaylar eşliğinde gerçekleşen sohbetlerde belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan İhsan Kurnaz, vatandaşların sorunlarını bire bir çözmeye çalıştıklarının altını çizerek, “Her fırsatta farklı mahallelerimizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemeye özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz ve hizmetlerimizi daha büyük bir şevkle yapıyoruz. İşimizi yaparken yüreğimizi, sevgimizi ve inancımızı ortaya koyuyoruz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde ve en ince detayına kadar yaparak, İlkadım'a değer katmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar ise İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’a teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER