PROJELER

ALBÜMLER

-ANNELER GÜNÜ’NDE HUZUREVİNE ZİYARET

12 Mayıs Pazar 2024

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: “SİZİN İÇİN NE YAPSAK AZDIR. BAŞIMIZIN TACISINIZ”

BAŞKAN İHSAN KURNAZ’DAN ANNELER GÜNÜ’NDE HUZUREVİNE ZİYARET

 

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: “SİZİN İÇİN NE YAPSAK AZDIR. BAŞIMIZIN TACISINIZ”

 

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Anneler Günü kapsamında Huzurevi’ndeki annelere özel bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan İhsan Kurnaz annelere, “Sizin için ne yapsak azdır. Siz bizim başımızın tacısınız" dedi.

 

Başkan İhsan Kurnaz, Anneler Günü münasebetiyle, Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Yaşlıların hayatlarına dokunmanın önemini vurgulayan Başkan İhsan Kurnaz, “Bugün huzurevimizdeki değerli annelerimizi ziyaret ederek onların yanlarında olduğumuzu ve değerli olduklarını hissettirmek istedik. Onların yüzlerindeki tebessüm, bizlere hayatın en değerli anlarını yaşattı. Annelerimize olan saygımızı ve sevgimizi her fırsatta ifade etmek, onların yanlarında olduğumuzu hissettirmek bizim için büyük bir sorumluluktur. Onların yaşamlarını kolaylaştırmak ve mutluluklarına katkı sağlamak, bizim en temel görevlerimizden biridir. Onların duaları bizim için en güçlü kalkandır. Dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka bir değer yoktur” diye konuştu.

 

Başkan İhsan Kurnaz, huzurevi sakinleri ile sohbet etti, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Her birinin ellerini tek tek öperek çiçek hediye etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER