PROJELER

ALBÜMLER

“ATA OCAĞI ZİYARETİNDE YAŞLILARLA SOHBET ETTİ, HAYIR DUALARINI ALDI”

09 Mayıs Perşembe 2024

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: ”BÜYÜKLERİMİZ BİZLER İÇİN KIYMETLİDİR”

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: ”BÜYÜKLERİMİZ BİZLER İÇİN KIYMETLİDİR”

 

“ATA OCAĞI ZİYARETİNDE YAŞLILARLA SOHBET ETTİ, HAYIR DUALARINI ALDI”

 

Derebahçe Mahallesi’nde 65 yaş üstü vatandaşlara hizmete veren Ata Ocağı sakinlerini ziyaret eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Sizleri gelip ziyaret etmek, halinizi hatırınızı sormak istedik. Sizlerin yüzünüzün gülüyor olması bizleri mutlu ediyor. Bizler için çok kıymetlisiniz” dedi.

 

Yoğun geçen ziyaretçi ve belediye çalışmalarına rağmen, İlkadımlı hemşerilerini acı ve mutlu günlerinde yalnız bırakmamaya özen gösteren İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Ata Ocağı sakinlerine konuk oldu. Derebahçe Mahallesi’nde bulunan Ata Ocağı’nı ziyaret eden Başkan İhsan Kurnaz, hemşehrileri ile sohbet ederek moral verdi. Yaşlı büyüklerin ellerini öperek onlara çiçek takdim edip hasbihal eden, bir isteklerinin olup olmadığını soran Başkan İhsan Kurnaz’ın bu ziyareti karşısında sevinen Ata Ocağı sakinleri de başkana teşekkür etti.

 

“Büyüklerimizin başımızın üstünde yeri var”

 

Yaşlıların bir gün değil her gün düşünülmesi gerektiğine dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “Değerli büyüklerimizi ziyaret ederek hayır dualarını almak istedik. Onlar; tecrübeleri ve hatıralarıyla bize miras kalan en kıymetli çınarlarımız. Büyüklerimizin başımızın üzerinde yeri var. Büyüklerimizin sağlıklı yaş almaları, her türlü ihtiyaçlarının karşılanması yönünde de her zaman yanlarında olmaya çalışacağız. Kendilerine ne kadar değer versek az kalır. Onlar bizim başımızın tacı. Büyüklerimize, Rabbimden sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir ömür dilerim” ifadelerini kullandı.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER