PROJELER

ALBÜMLER

HİZMETİN EN İYİSİNİ İLKADIMLI HEMŞERİLERİMİZLE BULUŞTURACAĞIZ”

29 Nisan Pazartesi 2024

ŞEHİR EKONOMİSİNİN BEL KEMİĞİ OLAN ESNAFLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

ESNAF ZİYARETİ İLE TALEPLERİ VE SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİ

 

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: ”İLKADIM, SAMSUN'UN KALBİDİR. HİZMETİN EN İYİSİNİ İLKADIMLI HEMŞERİLERİMİZLE BULUŞTURACAĞIZ”

 

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: “ŞEHİR EKONOMİSİNİN BEL KEMİĞİ OLAN ESNAFLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

 

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, esnaf ziyareti gerçekleştirerek İlkadımlı hemşehrilerinin şikâyet ve beklentilerini dinledi, talepleri tek tek not aldırdı. Başkan İhsan Kurnaz'ın, "İlkadım Samsun'un kalbidir" ifadesi dikkat çekti.

 

"İLKADIM, SAMSUN'UN KALBİDİR"

 

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, esnaf ziyareti gerçekleştirerek hem esnaflarla sohbet etti hem de taleplerini dinledi. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Başkan İhsan Kurnaz, bu durumdan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, İlkadım’da büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleşeceğini kaydetti. Seçim dönemi İlkadımlı hemşehrilerine verdikleri sözleri tek tek yerine getireceklerini vurgulayan Başkan İhsan Kurnaz;

 

"Üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız. Çok çalışmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Hemşehrilerimiz şunu iyi bilsin: Samsun'un kalbi İlkadım'daki büyük değişimi ve dönüşümü günden güne fark edecekleri bir dönem artık başlamıştır. İlkadım Samsun'un kalbidir. Hak ettiği hizmetleri talep etmek ve almak en doğal hakkıdır. Bütün çalışmalarımızda bu şiarla hareket edeceğiz" diye konuştu.

 

"İLKADIM, HİZMETİN EN İYİSİNE LAYIK"

 

Yeni dönemde İlkadım'ın insan odaklı hizmetlerle anılacağına dikkat çeken Başkan İhsan Kurnaz, "Şehir ekonomisinin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Esnaflarımızın taleplerini ve sorunlarını yerinde dinliyoruz. Planladığımız projeleri, gerçekleştireceğimiz hizmetleri de yine hemşehrilerimizin ve esnaflarımızın taleplerine göre şekillendiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

 

 

TALEPLERİ TEK TEK NOT ALDIRDI

 

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, “Başkanımız görevi daha yeni devraldı. Ancak sahaya erken çıktı. Belediye Başkanımızı sahada görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Kendisiyle konuşma, sohbet etme, talep ve sorunlarımızı kendisine iletme fırsatı bulduk. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.

 

Hemşehrilerinin taleplerini dinleyen ve tek tek not aldıran İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, belediye olarak yapılacak hizmetler ve hayata geçirilecek projeler hakkında bilgilendirmeler yapmak üzere ziyaretlerin artarak devam edeceğini ifade etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER