PROJELER

ALBÜMLER

SAMSUNSPOR BU ŞEHRİN EN ÖZEL MARKASI VE DEĞERİDİR”

19 Nisan Cuma 2024

SAMSUNSPOR BAŞKAN VEKİLİ VEYSEL BİLEN VE BERABERİNDEKİ HEYET İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI İHSAN KURNAZ’I ZİYARET ETTİ

SAMSUNSPOR BAŞKAN VEKİLİ VEYSEL BİLEN VE BERABERİNDEKİ HEYET İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI İHSAN KURNAZ’I ZİYARET ETTİ

BAŞKAN İHSAN KURNAZ: “SAMSUNSPOR BU ŞEHRİN EN ÖZEL MARKASI VE DEĞERİDİR”

Samsunspor Başkan Vekili Veysel Bilen ve beraberindeki heyet, İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’ı ziyaret etti. Samsunspor Heyeti, Başkan İhsan Kurnaz’a adının yazılı olduğu 55 sırt numaralı forma hediye etti.

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Her şehrin kendine has değerleri vardır. Samsun’un kendine has değerlerinden en önemlisi de Samsunspor’dur. Bize düşen görev de Samsunspor'un başarılarına katkıda bulunarak yerelde sporun gelişimine ve taraftar kültürünün güçlenmesine yardımcı olmaktır” dedi.

Samsunspor Yönetimi İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Samsunspor Futbol A.Ş. Başkan Vekili ve İcra Komitesi Üyesi Veysel Bilen, Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır’la yakından ilgilenen Başkan İhsan Kurnaz, her Samsunlunun sevdası olan Samsunspor’un başarısı ile mutlu olduklarını, kendilerinin de her zaman Samsunspor’un destekçisi olacaklarını kaydetti.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER