PROJELER

ALBÜMLER

ASLAN KRAL İZLEYENLERİNE UNUTULMAZ BİR MACERA YAŞATTI

19 Ağustos Cumartesi 2023

5 GÜN BOYUNCA İZ BIRAKAN FİLMLER İLKADIMLILARI BİR ARAYA GETİRECEK

4’ÜNCÜ AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİNDE ASLAN KRAL İZLEYENLERİNE UNUTULMAZ BİR MACERA YAŞATTI

5 GÜN BOYUNCA İZ BIRAKAN FİLMLER İLKADIMLILARI BİR ARAYA GETİRECEK

BAŞKAN DEMİRTAŞ HALKIMIZLA BİR ARADA OLDUĞUMUZ HER ETKİNLİK BİZLERİ MUTLU EDİYOR

İlkadım Belediyesi’nin Bulvar AVM’de düzenlendiği 4’üncü Açık Hava Film Festivali Aslan Kral filminin gösterimi yapıldı.

İlk gösterim filmi olan Aslan Kral ile yavru bir aslan olan Simba'nın maceralarını ekranlara taşıyan festivale katılım yoğun oldu.Bulvar AVM açık alanına kurulan dev ekranda  7’den 70’e herkes nostaljik bir İlkadım akşamında bir araya geldi. Ücretsiz olan etkinliğe aileleriyle birlikte katılan çocukların neşesi görülmeye değerdi. İlkadım Belediyesinin sanatsal ve kültürel etkinliklerini çok beğendiklerini ifade eden çocuklar ve aileleri, Başkan Necattin Demirtaş’a etkinlik için teşekkürlerini ilettiler.

Film gösterimine katılarak vatandaşlarla beraber “Aslan Kral” filmini eşi Lütfiye Demirtaş’la birlikte izleyen Başkan Demirtaş burada yapmış olduğu açıklamasında şunları söyledi;

“Farklı etkinliklerle ilçe halkımızı bir araya getireceğiz”

Etkinliğimiz 5 gün boyunca farklı filmlerle devam edecek.İlçe halkımızın yaz akşamlarını keyifli bir şekilde geçirmeleri için her yıl olduğu gibi bu yıl da açık hava sinema etkinliklerimizi başlattık. Bu etkinliklerimize katılımın yoğun olduğunu görmek bizleri de mutlu ediyor. İnşallah bu etkinliklerimiz farklı filmlerle sürecek. Yaz sineması haricinde birbirinden güzel etkinliklerle İlkadımlı hemşehrilerimizle buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER