PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIMLI SPORCULAR 4 ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ

07 Temmuz Cuma 2023

BAŞKAN DEMİRTAŞ SPORCULARIMIZ BİZLERE BÜYÜK GURUR YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

BOLU YILDIZLAR JUDO YARI FİNAL MÜSABAKLARINDAN İLKADIMLI SPORCULAR 4 ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ

İLKADIMLI SPORCULAR DENİZLİDEKİ FİNALLERDE ŞAMPİYONLUK İÇİN TER DÖKECEK

BAŞKAN DEMİRTAŞ SPORCULARIMIZ BİZLERE BÜYÜK GURUR YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Judo Federasyonu iş birliğinde Bolu ilinden düzenlenen Anadolu Yıldızları Ligi Judo Yarı Final Müsabakalarına şehrimizi temsil için katılan İlkadım Judo takımı sporcuları müsabakayı 4 altın madalya ile tamamladı.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen judocuların kıran kırana mücadelelere imza atarken, müsabakalarda mindere çıkan judonun yıldızları çeşitli sikletlerde rakipleriyle karşılaştı.15 şehirden gelen ve müsabakalarda ter döken judoculara takım arkadaşları yaptıkları tezahüratlarla büyük destek verdi. Kıran kırana geçen mücadelelerde heyecan tavan yaptı.Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakalarında İlkadım judo takımı sporcularından 46 Kg da Ayhan Balcı,50 Kg Mustafa Balcı,57 Kg da Ekin Demirbağ,+66 kg Ahmet Köseoğlu müsabakayı birinci olarak tamamlayarak altın madalya aldılar. Ayrıca sıkletinde şampiyon olan ilkadımlı sporcular için 19-22 Temmuz tarihleri arasında Denizli ilinde yapılacak Analig finallerinde ilimizi temsil etme hakkı kazandı.

“Spora ve sporcuya desteklerimiz artarak devam edecek”

Genç sporcuların elde ettikleri başarıların kendilerini gururlandırdığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başarının önemine vurgu yaparak “Sporcularımız bir kez daha ulusal bir yarışmada gerek ilçemizi ve gerekse ilimizi en iyi şekilde temsil ederek ilçemize büyük bir gurur daha yaşattılar. Bize bu guru yaşatan sporcularımıza hem teşekkür ediyor hem de tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılar bundan sonrada katlanarak devam edecek. Bu anlamda gençlerin her alanda önünü açmak bizim en öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bunun için de şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada spora ve sporcuya gereken destekleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER