PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM TAMİR TADİLAT YENİLEME ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

02 Mart Perşembe 2023

BİZİM İÇİN BİR MAHALLEMİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI YOK

FEN İŞLERİ EKİPLERİ İLKADIM’DA TAMİR TADİLAT YENİLEME ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

BAŞKAN DEMİRTAŞ BİZİM İÇİN BİR MAHALLEMİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI YOK

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez-kırsal ayırımı yapmadan ihtiyaç duyan her mahallede kaldırım, kilitli parke taşı ve bordür yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerek şehir merkezinde gerekse kırsal mahallerde gerçekleştirdiği çalışmalar ile dur durak bilmiyor. Şehrin ihtiyaç duyulan birçok noktasında  ve vatandaşlardan gelen talepleri hızla yerine getiren ekipler kaldırımlarda meydana gelen bozulmalar tamir ederek yaşanabilecek aksaklıkların da önüne geçiyor.

İlkadım’ın tüm mahallelerde ihtiyaç doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,“Bizim için bir mahallemizin diğerinden hiçbir farkı yok. Tüm mahallelerimizi tek tek dolaşarak, mahalle sakinlerimize sohbet ederek mahallelerdeki eksiklikleri tespit ediyor ve çalışmalarımızı bu tespitlere göre planlıyoruz. Amacımız görevde olduğumuz sürece ilçemize vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek.Her zaman dediğimiz gibi vatandaşlarımızın memnuniyeti ve sağlığı bizim için çok önemli” dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER