PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM ZABITA EKİPLERİNDEN DİLENCİ OPERASYONU

29 Ocak Pazar 2023

VATANDAŞLARIMIZIN HASSASİYETLERİNİ KÖTÜ KULLANAN ŞAHISLARA GEÇİT VERMİYORUZ

İLKADIM ZABITA EKİPLERİNDEN DİLENCİ OPERASYONU

BAŞKAN DEMİRTAŞ VATANDAŞLARIMIZIN HASSASİYETLERİNİ KÖTÜ KULLANAN ŞAHISLARA GEÇİT VERMİYORUZ

İlkadım zabıta ekipleri, vatandaşların duygularını istismar ederek haksız yoldan kazanç sağlayan dilencilere operasyon düzenledi.

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler şehrin huzuru ve güvenliğini korumak adına çalışma ve denetimlerine devam ediyor. Şehir merkezindeki camiler başta olmak üzere pek çok noktada vatandaşların hassasiyetlerini kullanarak para toplamaya çalışan dilencilere yönelik denetimler yapıldı. Denetimler sırasında suçüstü yakalanan 3'ü yetişkin kadın yanlarında bulunan 1'i çocuk olmak üzere toplam 4 kişi işlem yapılmak üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi Dilenci Toplama Merkezi’ne götürülerek haklarında işlem yapıldı.

Cuma namazı sırasında camilerimiz başta olmak üzere ilçemizin farklı noktalarında vatandaşlarımızın vicdan ve duygularını sömüren dilencilere yönelik zabıta ekiplerimiz denetimlerine devam ettiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Söz konusu şahıslar insanlarımızın duygularını istismar ederek, özellikle çocukları kullanıyorlar.Vatandaşlarımızın hassasiyetlerini kötü amaçları için kullanan dilencilere karşı dikkatli olmalarını ve bu şahıslara para vermemelerini rica ediyoruz" dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER