PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM'LI SPORCU 70 YAŞINDA BALKAN ŞAMPİYONU OLDU

30 Kasım Çarşamba 2022

90 KG VETERANLA JUDO BALKAN ŞAMPİYONU MUSTAFA BALCI OLDU

İLKADIM’LI SPORCULAR BAŞARILARININ ÜSTÜNE YENİLERİNİ EKLİYOR

90 KG VETERANLA JUDO BALKAN ŞAMPİYONU MUSTAFA BALCI OLDU

AVURUPA KİCKBOKS ŞAMPİYONASI'NDA DEVRİM AYDIN ÜÇÜNCÜ OLARKA KÜRSİYE ÇIKTI

İlkadım Belediyespor Kick Boks ve Judo Takımlarının başarısı yüzleri güldürdü. Farklı turnuvalarda başarı ivmesini üst sırlara çıkaran İlkadımlı sporcular takdir toplamaya devam ediyor.

Balkan Judo Birliği’nin 2022 yılı faaliyet programında yer alan Arnavutluk'un başkenti Tiran'da gerçekleşen Veteranlar Judo Balkan Şampiyonası’nda derece alan Mustafa Balcı M9 90 Kg da Balkan Şampiyonu olarak ülkeye altın madalya kazandırdı. Arnavutluk’ta bayrağımızı göndere çektirdiğim anın duygusu tarif edilemez” diyen Balcı,” Böylesine başarılar yeni yetişen sporcularımızın da heyecanlarına heyecan kattığına inanıyorum. Bu başarıda büyük emekleri olan antrenörüm başta olmak üzere spora ve sporcuya her zaman destek olan Belediye Başkanımız Sn Necattin Demirtaş’a sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Bir başarıda Devrim Aydın’dan”

Antalya'da düzenlenen 39 ülkeden 1400 sporcunun mücadele ettiği 19'u altın 65 madalya kazanarak Türkiye’nin takım halinde Avrupa Şampiyonu olduğu Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Samsun ilinden 3 sporcuyla katılım sağlayarak başarısını başka bir spor dalında daha taçlandıran İlkadım Belediyesi Kickboks takımı sporcusu Devrim Aydın turnuvayı 3’üncü olarak bronz madalya ile tamamladı.

“Sporun ve sporcun yanındayız”

Spor alanında alınan her başarı ile gururlandığını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Sporcularımız uzun ve yorucu çalışmalarının karşılığını alıyor, hemen her kulvarda şampiyon oluyor. Müsabakalarda kimisi birinci, kimisi ikinci kimisi de üçüncülük kazanarak derece elde ediyor. Şehrimizin, ülkemizin adını duyuruyor, bayrağımızı dalgalandırıyor. Bu da bizim her zaman olduğu gibi göğsümüzü kabartıyor, gururlandırıyor. Sporun ve sporcunun yanında olduğumuz gibi bundan sonra da yanlarında olacağımızı bir kez daha bu vesile ile vurguluyor, sporcularımıza ‘yeter ki sizler çalışın, gayret edin, bizler her zaman yanınızdayız’ çağrısında bulunarak tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER