PROJELER

ALBÜMLER

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI ÖZVERİ İLE DEVAM EDİYOR

11 Eylül Pazar 2022

4 EKİP 24 PERSONEL SICAK ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI İÇİN İŞ BAŞINDA

BAŞKAN DEMİRTAŞ EKİPLERİMİZ HAFTA SONU DAHİL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINI ÖZVERİ İLE SÜRDÜRÜYOR

İLKADIM'DA 4 EKİP 24 PERSONEL SICAK ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI İÇİN İŞ BAŞINDA

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde asfalt yama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 2022 yılı için yapılan program dahilinde çalışan ekiplerimiz, acil olan bölgelere öncelik vererek asfalt onarım, bakım ve yama çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Zamanla deforme olan yollarda üst yapı çalışmalarını sürdüren İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 4 ekip 24 personelle asfalt yama çalışmalarına hafta sonunda da devam etti. İlçe genelinde tüm mahallerde başlatılan üst yapı çalışmaları kapsamında alt yapı çalışmalarından dolayı hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını yoğunlaştırdı. Daha önce tespit edilerek plan ve programa alınmış tüm mahalle ve sokaklarda deforme olan yollarda trafik konforunu rahatsız eden ve araç sürücülerine zor anlar yaşatan yollarda tatil günleri dahil 7 gün boyunca yoğun mesaili bir çalışma sürdürüyor.

“İlçemizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz”

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş" Şehrimizin her yerinde planlı bir şekilde, vatandaşımızın memnuniyetini ön planda olacak şekilde çalışmaları sürdürüyoruz. Üst yapıda çözüm bekleyen sorunları gideriyoruz. Şehir merkezinde yapmış olduğumuz üst yapı çalışmaları ile trafik akışını ve yaya ulaşımı daha güvenli kaliteli hale getirmeyi hedefliyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte güçlü bir şekilde şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz" diye konuştu.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER