PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DA 3 MAHALLEYE YENİ SEMT PAZARI KURULUYOR

21 Temmuz Perşembe 2022

BAŞKAN DEMİRTAŞ İLÇEMİZ HIZLA GELİŞİP BÜYÜYOR

İLKADIM’DA 3 MAHALLEYE YENİ SEMT PAZARI KURULUYOR

BAŞKAN DEMİRTAŞ İLÇEMİZ HIZLA GELİŞİP BÜYÜYOR

İlkadım Belediyesi hızlı büyüyen bir kent yapısına sahip olan ilkadım’da ihtiyaç duyulan bölgelere yeni  pazar yerleriyle pazarcı esnafının daha iyi şartlarda çalışması hem de vatandaşların temiz ve sağlıklı ortamlarda alışveriş yapabilmeleri için düğmeye bastı.

Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Derebahçe,Kavacık,Tepecik mahallelerinde belirlenen alanlarda çizgi ve yer taksim çalışmalarına başladı.Kavacık Mahallesi’ndeki çizgi çalışmalarını Zabıta Müdürü Şeref Sarı,Samsun Pazarcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, mahalle muhtarı Faruk Ulus’la ile birlikte inceledi. Yeni hizmete girecek Pazar alanlarında satış yapacak pazarcı esnafların yerleri ise, İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nce yapılan kura çekimiyle belirlenecek.

 “İlçemizin ihtiyacına yanıt verecek çalışmaları sürdürüyoruz’’

İlkadım halkının ihtiyaçları doğrultusunda hareket ettiklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş," İlçemiz hızla büyüyüp gelişiyor. Biz de buna uygun olarak çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Belediye olarak hemşehrilerimizin ihtiyacına yanıt verecek projelerimiz diğer belediyelere örnek ve referans oluyor. Vatandaşlarımızın nezih ve sağlıklı ortamlarda pazar alışverişi yapmaları amacıyla Derebahçe, Kavacık, Tepecik mahallelerimizden vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda yeni pazar alanlarıyla bu bölgelerin büyük bir ihtiyacını giderildi.Şimdiden pazarcı esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER