PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM’DA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ UNUTULMADI

08 Mart Pazartesi 2021

BAŞKAN DEMİRTAŞ, ÇALIŞAN KADIN PERSONELLERİN GÜNÜNÜ ÇİÇEKLE KULTADI

İLKADIM’DA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ UNUTULMADI

BAŞKAN DEMİRTAŞ, ÇALIŞAN KADIN PERSONELLERİN GÜNÜNÜ ÇİÇEKLE KULTADI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İlkadım Belediyesi’nde çalışan kadın personeller unutulmadı.  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Mesainin ilk günü belediye hizmet binasında görev yapan tüm bayanların '8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutlayarak, çiçek verdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması nedeniyle Başkan Demirtaş, belediye; sekreterlik, fen işleri, imar, yazı işleri, sosyal yardım, muhasebe, birim müdürlükleri, kadın koordinasyon merkezi, hanımlar lokali, mete adanır spor tesisleri ve santralde görev yapan belediye bayan personellere çalıştıkları birimlerinde ziyaret ederek kadınlar gününü kutladı ve çiçek takdim etti.

 “Emeğiniz için teşekkür ediyorum”

Kadınların toplumda, ailede, iş hayatında varlığının önemli olduğu, sadece özel günlerde değil her gün hatırlanmasına dikkat çeken Başkan Demirtaş,” Gece gündüz demeden ilçemiz için çalışıyorsunuz. Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Sizlerle hep gurur duydum duymaya da devam edeceğim. Kadınların mücadelesine ve yönetimde temsiline büyük önem veriyorum. Hepinize göstermiş olduğunuz gayretten dolayı teşekkür ediyor, 8 Mart Kadınlar Günü'nüzü kutluyorum" diye konuştu.

DİĞER HABERLER