PROJELER

ALBÜMLER

BAŞKAN DEMİRTAŞ 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

30 Eylül Çarşamba 2020

Yaşlılarımızı sadece belirli günlerde değil, her gün yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.”

 

BAŞKAN DEMİRTAŞ 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Yaşlılarımızı sadece belirli günlerde değil, her gün yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.” diye konuştu.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü" dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Demirtaş, mesajında, " Toplumumuzun bugünlere gelmesinde büyük emeği ve çabası olan yaşlılarımız, bizim en büyük hazinemizdir. Yaşlılara gereken önemi vermeyen, onlara sahip çıkmayan, ihtiyaç duydukları saygı ve sevgiyi esirgeyen bir toplumun huzur içinde olması mümkün değildir. Yaşlılar, bir toplumun hem geçmişi, hem hafızası, hem de kökleridir. Aynı zamanda da kuşaklar arasında bir köprüdür.

Kültürümüzü, değerlerimizi, örf ve adetlerimizi ilerleyen kuşaklara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olan, kazandıkları hayat tecrübeleriyle bizlere yol gösteren değerli büyüklerimizi koronavirüs salgını içinde bulunduğumuz zaman diliminde sarılmadan, sevdiklerimizle mesafe, maske kurallarına uygun bir şekilde kutlayalım. Bu vesile ile “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü”nü en kalbi duygularımla kutluyor, hayatlarının bundan sonraki dönemlerinde sağlıklı, huzurlu, afiyet dolu ömürler diliyorum “İfadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER