PROJELER

ALBÜMLER

İLKADIM BELEDİYESPOR BASKETBOL SEZONUNA GALİBİYETLERLE BAŞLADI…

21 Ekim Pazartesi 2019

İlkadım Belediyespor Kız Basketbol takımları yeni sezona galibiyetle başlayarak iddialı olduklarını gösterdi.

İLKADIM SPOR HABER

İLKADIM BELEDİYESPOR BASKETBOL SEZONUNA GALİBİYETLERLE BAŞLADI…
YENİ SEZONDA BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN BAŞARI DİLEĞİ…

İlkadım Belediyespor Kız Basketbol takımları yeni sezona galibiyetle başlayarak iddialı olduklarını gösterdi.

Geçtiğimiz haftasonu Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirilen müsabakalarla lige iddialı bir başlangıç yapan İlkadım Belediyespor U14 ve U18 Kız Basketbol Takımları, yeni sezonda şampiyonluk adayı olduklarını dile getirdiler. 55Basketbol U14 Kız Basketbol Takımını 75 – 21 mağlup eden İlkadım Belediyespor U14 Kız Basketbol Takımı lige hazır olduğunu gösterirken Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda 55Basketbol U18 Kız Basketbol Takımını 91 – 17 gibi farklı bir skorla mağlup eden İlkadım Belediyespor U18 Kız Basketbol Takımı da İlkadımlılara büyük bir sevinç yaşattı.

İLKADIM BELEDİYESPOR ŞEHRİN GURURU OLACAK
Galibiyet sonrası sporcuları tebrik ederek açıklamalarda bulunan İlkadım Belediyesi Spor İşleri Müdürü Hakan Karaman; “İlkadım’ın tamamında her yaştan vatandaşımıza hitap edecek onlarca branşta ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı olan sporu İlkadım’da günlük bir rutine çevirmek için ekip arkadaşlarımız ve dalında uzman antrenörlerimizle yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Spor ile buluşturduğumuz her genç kardeşimizin geleceğe daha emin adımlarla ilerlediğini bilerek büyük bir disiplin ile çalışmalarımız devam ederken bu cabamızın karşılığı büyük başarılarla geliyor. Yeni sezonda tüm branşlarda mücadele edecek olan sporcularımıza başarılar dilerim” diye konuştu.

DEMİRTAŞ; “GENÇ SPORCULARIMIZIN BAŞARISI İÇİ DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Daha çok genci sporla buluşturarak başarılı birer birey yapmak için büyük bir çaba harcadıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor ile buluşturmak ve geleceklerini doğru adımlarla planlamak için İlkadım Belediyesi olarak her zaman desteğimiz tam olacak. İlkadım Belediyespor olarak birçok farklı branşta hem ulusal hem de uluslararası müsabakalarda büyük başarılar elde ediyoruz. Son olarak geçtiğimiz haftasonu U14 ve U18 Kız Basketbol Takımlarımız eni sezona çok iyi hazırlandıklarını sezonun ilk maçlarında gösterdiler. Gençlerimizin gurur kaynağımız olduğu spor dalında şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada her türlü imkanı sağlayarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. Genç sporcularımızın tamamına başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.


 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER