PROJELER

ALBÜMLER

19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ'A ZİYARET İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,

23 Eylül Pazartesi 2019

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Samsun'da özellikle yerel medyayı her zaman önemsedim, önemsiyorum. Doğru, tarafsız, güçlü bir yerel medya hepimizin ihtiyacı" dedi

19 MAYIS GAZETECİLER CEMİYETİ'NDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ'A ZİYARET

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Samsun'da özellikle yerel medyayı her zaman önemsedim, önemsiyorum. Doğru, tarafsız, güçlü bir yerel medya hepimizin ihtiyacı" dedi

 

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeni Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaret ettiği İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yerel basının önemine dikkati çekerek, "Yerel medyayı daima önemsedim. Güçlü ve tarafsız bir yerel medyaya hepimizin ihtiyaca var" dedi.

 

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Aslan, Gülsüm Atik, Mehmet Gençali, Muammer Dilber, İlyas Gün, Noyan Alper Cabbar ve Harun Üstün, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti. Başkan Demirtaş, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası belediye başkanı seçilmesinden dolayı kendisini kutlayan gazetecileri makamında ağırlayarak sohbet etti. 

 

''Başkan Çakır Başarılar Diledi''

 

Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, "Sayın Başkan Necattin Demirtaş, 5 yıllık bir aradan sonra yeniden İlkadım Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmaya hak kazandı. Başkanımızın, Karadeniz Bölgesi'nin en büyük merkez ilçesi İlkadım'a büyük hizmetlerde bulunacağına inancımız tamdır. Sayın Demirtaş, deneyimleriyle bunu başarabilecek güçtedir. Kendisine önümüzdeki 5 yıllık süre içerisinde başarı diliyoruz" dedi.

 

''Tüm Zorluklara Rağmen''

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Cemiyet yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şunları söyledi:
"5 yıllık bir aranın ardından yeniden İlkadımlıhemşehrilerime hizmet edebilmek için geri döndük. 19 Mayıs 1919'un ve Atatürk'ün şehri Samsun'da, kurtuluş mücadelesi meşalesinin yakıldığı İlkadım ilçemizde yapılacak çok fazla işimiz var. Bütün zorluklara rağmen kolları sıvadık ve işe koyulduk. İlçemizde, kentleşmeden çevre sorunlarına, alt yapı hizmetlerinden sosyal projelere kadar birçok alanda hizmet seferberliği başlatıyoruz. 

 

''Samsun'un İhtiyacı Var''

 

Tüm bu çalışmaları yaparken başta basın yayın organları ve değerli basın mensupları olmak üzere sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve halkımızla sıkı ilişki içerisinde olacağız. Soracağız, önerileri dinleyeceğiz, böylece İlkadım'a birlikte hizmet edeceğiz. Şehrimizde doğru, tarafsız ve güçlü bir yerel medya olmasını bizler de çok istiyoruz. Çünkü böyle bir medyaya sadece bizlerin değil tüm Samsun'un ihtiyacı var."
 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER