PROJELER

ALBÜMLER

Başkan DEMİRTAŞ Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile bir araya geldi.

10 Temmuz Çarşamba 2019

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye başkan yardımcıları ve birim müdür, amirleriyle Belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı.

Başkan demi̇rtaş Başkan Yardımcıları ve Bi̇ri̇m Müdürleri̇ i̇le bi̇r araya geldi̇.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye başkan yardımcıları ve birim müdür, amirleriyle Belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılması görüşüldü.

Belediye meclis salonunda yapılan değerlendirme toplantısında birim müdürleri, Başkan Demirtaş'a devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca birim müdürleri, kendilerinin sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular.Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Necattin Demirtaş, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi. 


Uyum i̇çi̇nde çalışırsak başaramayacağımız i̇ş yok

Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız diyerek birim müdürlerine seslenen Başkan Demirtaş,''Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim'' dedi.
 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER