PROJELER

ALBÜMLER

Başkan DEMİRTAŞ'a hayırı olsun zi̇yaretleri̇ devam edi̇yor.

18 Haziran Salı 2019

Türk Metal İş Sendikası Samsun Şubesi Başkanı Yusuf Kurt ve yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan  DEMİRTAŞ'a hayırlı olsun zi̇yaretleri̇ devam edi̇yor. 
Türk Metal İş Sendikası Samsun Şubesi Başkanı Yusuf Kurt ve yönetim kurulu üyeleri İlkadım Belediye Başkanı  Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Türk Metal İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Yusuf Kurt,Başkan Demirtaş'a yeni görev yerinin hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerini ifade ederek misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür etti. 

Şehri̇mi̇z sendi̇kacilikta i̇yi̇ hi̇zmetler veri̇yor. 
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin  Demirtaş, sendikacılığın şehrimizde güzel noktalara geldiğini ve çok iyi hizmetler verdiğini söyledi.Sivil toplum örgütleri arasında büyük bir sorumluluk gerektiren işi yönetiminin de önemine değinen Başkan Demirtaş,''İşçi ve işveren arasındaki dengeyi koruyarak çalışmalarınızı yapıyorsunuz. Bu nedenle yükünüz ağır. Ben bu konuda başkanımızın ve kadrosunun güzel işler yapacağına inanıyorum''dedi. 

Ziyaretin sonunda, Türk Metal-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Yusuf Kurt,Başkan Demirtaş'a fincan takımı hediye etti. 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER