PROJELER

ALBÜMLER

Demirtaş Kendi Elleriyle Lokma Dağıttı.

01 Haziran Cumartesi 2019

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kadir Gecesi’nde münasebetiyle kılınan namaz sonrası vatandaşlara lokma ikram etti.

-HALKIMIZLA İÇ İÇE BİR YÖNETİM ANLAYIŞI SUNUYORUZ

İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kadir Gecesi’nde münasebetiyle kılınan namaz sonrası vatandaşlara lokma ikram etti.

Kadir Gecesi dolayısıyla İlkadım ilçesindeki tüm camilerin tıklım tıklım dolduğu gecede Hastanebaşı Camii'nde namazını kılan Başkan Demirtaş,Kadir Gecesi vesilesiyle İlkadım Belediyesi tarafından yüzlerce vatandaşa kandillerin olmazsa olmazı olan lokma tatlısı dağıttı.Hastanebaşı camii programının devamında Saathane çay ocaklarında çay sohbeti yapan vatandaşların kandilini kutlayan Başkan Demirtaş,Büyük Camii'de lokma dağıtımına devam etti.

Sadece gündüzleri değil her fırsatta  halkımızla sohbet etmek ve sorunlarını dinlemek adına gösterilen teveccühten memnun olduklarını dile getiren Başkan Necattin Demirtaş, Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını ve Kadir Gecesi'ni kutluyorum.11 aydan daha hayırlı olan Ramazan ayının son günlerinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken burada sizlerle birlikte bu mutluluğu yaşamaktan ve paylaşmaktan onur duyuyoruz. Umarım bu güzel ve hayırlı günlerde milletimiz, vatanımız, aileniz için yaptığınız tüm dualar kabul olur. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum “ dedi

 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER