PROJELER

ALBÜMLER

Zabıta Ekipleri Denetimlerini Aralıksız Sürdürüyor

27 Mayıs Pazartesi 2019

Yaklaşan Ramazan Bayramı Dolayısıyla İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimlerini Sıklaştırdı.

Yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü denetimlerini sıklaştırdı.. Bayram öncesi denetimlerine başlayan ekipler, bayram süresince de görevlerinin başında olacak.

Bayramda vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirmesi adına denetimlerine hız kazandıran Zabıta ekipleri, İlkadım'da Ramazan Bayramı öncesi tatlı üretimi yapan pastanelerde gıda denetimi yapıldı. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde, imalathanelerin ve çalışanların sağlık karneleri, sağlık raporları, işyeri temizliği, gıdaların tazeliği, üretimde kullanılan alet ve gereçlerin temizliği, beyaz önlük ve eldiven kullanımı, sineklikler gibi önem arz eden konular titizlikle incelendi. Eksikleri bulunan işyerlerine resmi tutanak hazırlanarak eksiklerini gidermeleri için süre verildi.

SARI DENETİMLER SADECE BAYRAM ÖNCESİ YAPILMIYOR

Bayram öncesinde yoğunluğun çok olduğu imalathanelere yönelik denetimlerin önemine değinen Zabıta Müdürü Şeref Sarı,'' Bu denetimler, sadece bayram öncesi yapılmıyor. İlkadım zabıtamız özveriyle 7 gün 24 saat kesintisiz çalışıyor. Tüm şikayetler ekiplerimizce mutlaka değerlendiriliyor. Halkımız, Alo:153 numaralı telefondan ya da internet üzerinden İlkadim.bel.tr adresinden çözüm masasına ulaşarak toplumun huzurunu kaçıran davranışları bize bildirebilir''dedi.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER