PROJELER

ALBÜMLER

Başkan DEMİRTAŞ İsmail UYANIK'ı Misafir Etti

04 Mayıs Cumartesi 2019

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Kulüp Başkan yardımcısı Emin Kar ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Kulüp Başkan yardımcısı Emin Kar ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür eden Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, “İlçemizin en önemli sembollerinden olan şehrin takımı Samsunspor’umuzu her zaman ve her platformda destek olan, büyük emekleri olan sayın belediye başkanımıza kulübümüz ve futbolcularımız adına teşekkür ediyorum’’ dedi.

ADININ YAZILDIĞI FORMAYI HEDİYE ETTİ.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş’da kulüp yönetimine teşekkür ederek, Samsunspor’a ligde başarılar diledi.Samimi sohbet havasında devam eden ziyarette Başkan Uyanık, Başkan Demirtaş’a adının yazıldığı Samsunspor formasını hediye ederek, Sakaryaspor maçına davet etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi. 
 

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER