PROJELER

ALBÜMLER

VALİ KARADENİZ BAŞKAN DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ

19 Nisan Cuma 2019

BAŞKAN DEMİRTAŞA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, İlkadım Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Necattin Demirtaş'a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminin ardından İlkadım  Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Necattin Demirtaş tebrikleri almaya devam ediyor.

-VALİ KARADENİZ BAŞKAN DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ...

-BAŞKAN DEMİRTAŞA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ...

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, İlkadım Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Necattin Demirtaş'a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminin ardından İlkadım  Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Necattin Demirtaş tebrikleri almaya devam ediyor.

DEMİRTAŞ, "BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, "Vatandaşlarımızla el ele vererek, güzel İlçemiz için gece gündüz çalışacağız. Çalışmalarımız vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için olacak.  Bununla birlikte vatandaşlarımız çalışmalarımızın odak noktasında tutacağız ve umutlarına çözüm üreteceğiz, fikirlerine ve düşüncelerine her daim saygı duyacağız. İlçemizin, Samsunumuzun ve Ülkemizin birliği ve beraberliği için çalışacağız. Bu vesileyle Kastamonu Valimiz  Yaşar Karadeniz'e nazik ziyaretinden ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyaret fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER