PROJELER

ALBÜMLER

Etüd Proje Müdürlüğü

Erdoğan ZENGİN

Müdür

Özgeçmiş

GÖREV ALANI

Kente hizmet, kentlilik bilincinin gelişmesine paralel olarak yeni yönetim anlayışları doğurmuştur. Oluşan bu yeni yapıda hizmet çeşitliliği, yaşam kalitesi, sunulan hizmetlerin kalitesi ve vatandaş memnuniyeti kavramı, belediyeler açısından çok daha önemli bir kavram haline gelmiştir.

Kent kullanıcılarının, ihtiyaç, istek ve beklentileri sürekli bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Değişen bu yapıya ayak uydurmak sürekli yenilenme ile mümkün olmaktadır.

Müdürlüğümüzün sorumluluk sahası içerisinde kalan görevlerde, bu yenilenmeye ayak uydurarak ve benimseyerek kent kullanıcılarının ihtiyaç, istek ve beklentileri esas alınarak proje çalışmaları ve uygulamaları yapılmaktadır.

İlçemizin sahip olduğu ulaşım zenginliği ve kolaylığının getirdiği avantajları kentin gelişimi için en üst düzeyde kullanılması amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

Sağlık, kültür, eğitim, spor ve kentin ve kentlinin ihtiyacı olan alanlarda İlkadım'a artı değer kazandırılması yönündeki çalışmaların yanı sıra kentin her gelir grubuna hitap edebilen projeler üretilmektedir.

İlkadım'daki farklı kültürel değerlerimizin, geleneklerimizin ve çağdaş medeniyetimizle aynı çatı altında uyum içinde yaşatılmasını sağlayarak; verimlilik ve katılımcılık prensiplerini benimseyen yöneticilik anlayışı ile İlkadım halkına her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli belediyecilik hizmetlerini sunma yolunda ilerlemekteyiz

BİRİM PERSONELLERİMİZ