PROJELER

ALBÜMLER

Başkan Yardımcıları

 • 23.08.1959 Şalpazarın'da doğan, İlk, orta ve lise eğitimini Samsun'da, Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlayan, 1985 - 1990 yıllarında Samsun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 2009 - 2014 yıllarında İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan, 2019 yılı itibariyle İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine tekrar gelen Ramazan Bayraktar evli ve 2 çocuk babasıdır.

   

  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler;

  Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü
  Zabıta Müdürlüğü
  Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü
  Yazı İşleri Müdürlüğü
  Hukuk İşleri Müdürlüğü
  İşletme ve İştirakler Müdürlüğü
  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

  Muhtarlık İşleri Müdürlüğü
   

 • 05.02.1966 Samsun’da doğdu. İlk, Orta, Lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdi. İlk memuriyete 1991 yılında öğretmen olarak başladı. 1997 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesine atandı. 2004 yılında Canik Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Başkan Danışmanlığı, 2011 yılında İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Lise ve Üniversite yıllarında Ulusal ve Yerel basında köşe yazarlığı yaptı. 15 Mart 2019 tarihi itibariyle İlkadım Belediyesi'nde Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Şerif MIRIK, evli ve 3 çocuk babasıdır.
  İyi derecede Arapça, orta derecede Fransızca bilmektedir.


  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler;

  Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

  Spor İşleri Müdürlüğü
  Araştırma Geliştirme Müdürlüğü
  Sağlık İşleri Müdürlüğü
  Temizlik İşleri Müdürlüğü
  Kreş Müdürlüğü

  Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü

 • Cemal Kulein Mimar Başkan Yardımcısı 14/06/1960 yılında Samsun da doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini Samsun tamamladıktan sonra 1981 yılın da Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldu.Askerliğini 1983 yılında 6. Kolordu İnşaat Emlak müdürlüğün de yedek subay olarak yaptıktan sonra 1985 yılında Samsun Belediyesinde memur olarak işe başladı.1989-1994 yılları arasında Samsun Belediyesi İmar Revizyon şefliği,1994-2011 yılları arasında Samsun İlkadım Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, 2011 yılından itibaren de İlkadim Belediyesin de Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çoçuk babasıdır.

   

  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler;

  Destek Hizmetleri Müdürlüğü
  Yapı Kontrol Müdürlüğü
  Plan Proje Müdürlüğü
  Park Bahçeler Müdürlüğü
  Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü

  Yıkım İşleri Müdürlüğü

 • 01-01-1962 doğumludur. İlk ve öğretimini 27 Mayıs İlköğretim okulunda,Lise eğitimini Şehit Ahmet Altunoğlu 100.Yıl Lisesi'nde tamamladı.Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinden Harita ve Kadastro Mühendisi olarak mezun oldu.4 yıl özel bir şirkette mühendis olarak çalıştıktan sonra 1992 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmaya başladı.Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde sırasıyla 11 yıl Mühendis ve Kontrol Mühendisi 7 yıl Şube Müdürü 11 yılda Daire Başkanı olarak görev yaptı.15.10.2020 tarihi itibariyle İlkadım Belediyesi'nde Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Lütfü Çoşkun, evli ve 2 çocuk babasıdır.

   

  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler;

  Fen İşleri Müdürlüğü
  Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürlüğü

  Emlak İstimlak Müdürlüğ

  Mali Hizmetler Müdürlüğü

  Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
  İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

  Gelirler Müdürlüğü

 • 1983 yılı Samsun ili Havza ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Samsun Gülsüm Sami Kefeli İlköğretim okulunda, orta öğrenimini Samsun İmam Hatip, Lise öğrenimini ise Samsun Ondokuz Mayıs Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Askerlik görevini 2009-2010 yıllarında Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu ve Eğitim Tümen Komutanlığı’nda 327. Dönem Yedek Subay olarak tamamladı. 2010 yılı Kasım ayı itibari İle Samsun İlkadım Belediyesi’nde Bilgisayar Mühendisi olarak göreve başladı. 2014-2023 yılları arasında Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yaptı. 26.09.2023 tarihi itibari ile İlkadım Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Semih OKUYUCU, evli ve 3 çocuk babasıdır.

   

  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler

  Arşiv Müdürlüğü
  Bilgi İşlem Müdürlüğü
  Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü
  İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

  Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü

  İklim  Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü

  Afet İşleri Müdürlüğü 

  Sivil Savunma Müdürlüğü