PROJELER

ALBÜMLER

Başkan Yardımcıları

 • 23.08.1959 Şalpazarın'da doğan, İlk, orta ve lise eğitimini Samsun'da, Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlayan, 1985 - 1990 yıllarında Samsun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 2009 - 2014 yıllarında İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan, 2019 yılı itibariyle İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine tekrar gelen Ramazan Bayraktar evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler; - Zabıta Müdürlüğü, - İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, - Mali Hizmetler Müdürlüğü,  - Yazı İşler Müdürlüğü, - İşletme İştirakler Müdürlüğü,  - Muhtarlık İşler Müdürlüğü, - Destek Hizmetleri Müdürlüğü

 • 05.02.1966 Samsun’da doğdu. İlk, Orta, Lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdi. İlk memuriyete 1991 yılında öğretmen olarak başladı. 1997 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesine atandı. 2004 yılında Canik Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Başkan Danışmanlığı, 2011 yılında İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Lise ve Üniversite yıllarında Ulusal ve Yerel basında köşe yazarlığı yaptı. 15 Mart 2019 tarihi itibariyle İlkadım Belediyesi'nde Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Şerif MIRIK, evli ve 3 çocuk babasıdır.
  İyi derecede Arapça, orta derecede Fransızca bilmektedir.

  Başkan Yardımcılığına Bağlı Birimler;

  - Bilgi İşlem Müdürlüğü
  - Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
  - Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  - Sağlık İşleri Müdürlüğü
  - Spor İşleri Müdürlüğü
  - Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü
  - Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü
   

 • 20.05.1955 yılında dünyaya geldi İlkokul, Ortaokul ve Liseyi (kısmen 19 Mayıs Lisesi) Samsunda okumuş , İstanbul Tarhan Kolejinden mezun olmuştur.
  1980 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (İDMMA), Galatasaray İnşaat Fakültesinden mezun olmuş, 1981 Yılında Samsun Belediyesinde inşaat mühendisi olarak göreve başlamış, İmar İşleri Müdür Muavinliği, Yapı İşleri Müdürü, Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürü, Atakent Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş, 1994 Yılından itibaren Gazi Belediyesinde kadrolu Başkan Yardımcısı olarak görev almış ve halen başkan yardımcısı olarak göreve devam etmektedir. Bir oğlu ve bir torun sahibi olup bekardır, İngilizce ve Rusça bilmektedir.
  Başkan Yardımcılığı görevine bağlı olduğu birimler; Fen İşleri Müdürlüğü, Sosyal Yardım Müdürlüğü, Makine İkmal Bakım Onarım Müdürlüğü, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü
   

 • Cemal Kulein Mimar Başkan Yardımcısı 14/06/1960 yılında Samsun da doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini Samsun datamamladıktan sonra 1981 yılın da Konya Selçuk Üniversitesi Mimarlık fakültesinden mezun oldu.Askerliğini 1983 yılında 6. Kolordu İnşaat Emlak müdürlüğün de yedek subay olarak yaptıktan sonra 1985 yılında Samsun Belediyesinde memur olarak işe başladı.1989-1994 yılları arasında Samsun Belediyesi İmar Revizyon şefliği,1994-2011 yılları arasında Samsun İlkadım Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, 2011 yılından itibaren de İlkadim Belediyesin de Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çoçuk babasıdır.