PROJELER

ALBÜMLER

Ortak Paydamız Samsun

12 Haziran Pazartesi 2017

-“Ortak Paydamız Samsun”

 

-Hemşerilere, “Samsunluluk” vurgusu

 

 

Hemşeri dernekleri için Samsunluluk vurgusu yapan Başkan Tok, “Birlik ve beraberlik içerisinde Samsun'un her alanda gelişmesi ve ilerlemesi adına çalışan, üreten, katkı, destek ve öneri sunan tüm hemşeri derneklerinin destekçisiyiz.” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Bayburtlular Derneği Başkanı Hakan Talu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Ziyarette, Belediyenin çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen Bayburtlular Derneği Başkanı Hakan Talu, İlkadım ilçesine kazandırılan yatırım ve hizmetlerinden Başkan Tok’a ötürü teşekkür etti.

GÖNÜL BAĞIMIZ VAR

Hemşeri dernekleri ile gönül bağı kurduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Belediye olarak her kesimi kucaklayan yönetim anlayışı ile çalıştıklarını söyledi.

HEMŞERİLERLE SIKI TEMAS

Gelenek, görenek, örf, adet ve kültürlerini gelecek kuşaklara aktarılması hususunda
hemşeri dernekleri ile sıkı bir temas içerisinde olduklarını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Yöresel kültürlerin yaşatılması, tanıtılması, hemşerilik hukukunun geliştirilmesi ve sorunlarının çözümü noktasında etkin rol oynayan birlikleri ve sivil toplum örgütlerini çok önemsiyoruz. Farklı kimlikler ve kültürlere sahip olan hemşeri derneklerimiz, birlik ve beraberlik içerisinde Samsun için üretmeli. Ortak paydamız Samsun olmalı. Belediye olarak hemşeri derneklerimizin ‘kentlilik bilinci ve kültürünü’ oluşturmasını, Samsun adına ortak bir gayede buluşmalarını arzu ediyoruz.” diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

DİĞER HABERLER